Genel 22 NİSAN 2009 / 12:40

HP'den kriz dönemi iş teknolojileri

HP "Herşey bir hizmettir'' yaklaşımı kapsamında yeni çözümlerini Berlin'de tanıttı.

HP "Herşey bir hizmettir'' yaklaşımı kapsamında yeni çözümlerini Berlin'de tanıttı.


Hewlett-Packard, İş'te HP Teknolojisi (HP Technology@Work) etkinliğini 20-21 Nisan tarihlerinde Berlin'de gerçekleştirdi. Dünyadan pek çok üst düzey yöneticinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte müşterilerin ekonomik yavaşlama sırasında operasyonel verimliliği artırmak ve harcamaları azaltmak için HP'nin önerdiği yöntemler anlatıldı. HP'nin yarattığı İş Teknolojileri Portföyü kapsamında iş sonuçlarında optimizasyon, iş için hazır hizmetler ve adaptif altyapılardan bahsedildi.


Uluslararası Kongre Merkezi ICC'de gerçekleştirilen sunumlarda HP Teknoloji Çözümleri Grubu Başkan Yardımcısı Ann Livermore HP'nin amacının, müşterilerinin teknoloji alanlarını yönetmesi ve dönüştürmesine yardım etmek olduğunu vurguladı. Etkinlik fuar alanında HP yöneticileri, dikkat çekici sunumlarla birçok yeni HP ürününü sergiledi. Sunucu donanım ve yazılım giderlerinde tasarruf hedefleyen çözümler, yeni sanallaştırma hizmetleri ve SAN çözümleri tanıtımı yapılan çözümler arasındaydı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun