Genel 18 KASIM 2008 / 11:26

HP'den iki yeni HDX dizüstü bilgisayar

HP, iki yeni HDX dizüstü bilgisayarını görücüye çıkardı. Yeni HDX Premium Serisi, eğlence tutkunlarının tüm dileklerini yerine getirmeyi vadediyor.

HP, iki yeni HDX dizüstü bilgisayarını görücüye çıkardı. Yeni HDX Premium Serisi, eğlence tutkunlarının tüm dileklerini yerine getirmeyi vadediyor.HP, HDX serisini dijital eğlence, üstün performans ve göz alıcı tasarıma değer veren kişiler için yaratmış. Yeni HP HDX bilgisayarlar, Intel Centrino 2 işlemci ve HP MediaSmart yazılım da dahil olmak üzere son teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. HP HDX16 ve HP HDX18 dizüstü bilgisayarlar, BrightView Infinity özelliği ile 16 ya da 18,4 inç ekrana sahip ve titanyum kaplı tasarımı ile göz alıyor. Blu-Ray Disc, entegre TV alıcı, entegre üçlü bas sub-woofer’a sahip Altec Lansing hoparlörler ve Dolby Home Theatre’ı da içeren eğlence paketi sayesinde bu dizüstü bilgisayarlar, evde sinema keyfini yaşatmayı da vadediyor.  Geliştirilmiş NVIDIA GeForce 9600 GT çip seti ve HP MediaSmart yazılımı gibi özellikleri sayesinde de, çift lambalı Full HD (1080p) 16:9 ekranda izleyebileceğiniz etkileyici videolar yaratabiliyorsunuz.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun