Genel 20 EKİM 2010 / 13:28

HP'de görev değişimi

HP Ortadoğu, Akdeniz, Afrika Bölgesi Yazılım ve Çözümler Pazarlama Müdürü Meltem Bayraktar Kınacı oldu.

HP Ortadoğu, Akdeniz, Afrika Bölgesi Yazılım ve Çözümler Pazarlama Müdürü Meltem Bayraktar Kınacı oldu.


HP Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Meltem Bayraktar Kınacı, 15 Eylül 2010 tarihinde, HP Ortadoğu, Akdeniz, Afrika Bölgesi Yazılım ve Çözümler Pazarlama Müdürü olarak atandı.

1997 yılında Kişisel Sistemler ve Baskı Görüntüleme Grubu Pazarlama Uzmanı olarak katılan HP’ye katılan Meltem Bayraktar Kınacı, 2001 yılında HP Global e-Devlet ekibinde Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak hizmet vermeye başladı. 2002 yılında Orta ve Doğu Avrupa Üretim ve Dağıtım Sektörleri Pazarlama ve İletişim Yöneticisi görevini üstlendi ve ardından 2005 yılında da yine aynı bölgenin Pazarlama İletişim Yöneticisi oldu.

Bayraktar Kınacı HP’deki görevine Şubat 2007’de Ortadoğu, Akdeniz, Afrika Üretim, Dağıtım ve Telekomümikasyon Sektörleri Pazarlama Müdürü olarak devam etti.

2008’de Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak HP Türkiye’ye geçen Bayraktar Kınacı’nın BT çözümleri pazarlama alanındaki deneyimini yeni görevine taşıması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun