Genel 22 EYLÜL 2010 / 10:29

HP’ye yeni bir isim dahil oldu

HP'nin yeni Türkiye Teknoloji Hizmetleri Ülke Müdürü Murat Cantürk oldu.

HP'nin yeni Türkiye Teknoloji Hizmetleri Ülke Müdürü Murat Cantürk oldu.


Daha önce IBM’de Teknoloji Hizmetleri Satış/Uygulama Ekipleri Doğu Avrupa Bölge Direktörü olarak görev yapan ve BT sektöründe 16 yıllık bir deneyime sahip olan Murat Cantürk, HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri Ülke Müdürü olarak 1 Eylül 2010 itibariyle göreve başladı.

Cantürk, IBM’de geçen 11 yıl süresince sırasıyla Teknoloji Hizmetleri Uygulama Ekip Liderliği, Kıdemli Satış Hizmetleri Liderliği ve Teknoloji Hizmetleri Satış Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu. IBM’deki son görevinde Cantürk, Teknoloji Hizmetleri Satış/Uygulama Ekipleri Bölge Direktörü olarak Doğu Avrupa Bölgesindeki sekiz ülkeden sorumluydu. Murat Cantürk ayrıca IBM’e katılmadan önce Yapı Kredi Bankası’nda beş yıl süreyle sistem programcısı olarak çalışmıştı.

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Enformasyon Bilimleri bölümü mezunu olan Cantürk; lisansüstü eğitimini, İngiltere’de, Reading Üniversitesi Henley Management College’de Yönetici MBA derecesi alarak tamamladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun