Genel 19 KASIM 2008 / 12:10

HP’den yeni veri depolama platformu

HP büyüyen veri depolama sanallaştırma çözümlerinin bir parçası olan yeni HP StorageWorks SAN Sanallaştırma Hizmetleri Platformu’nu (SVSP) duyurdu.

HP büyüyen veri depolama sanallaştırma çözümlerinin bir parçası olan yeni HP StorageWorks SAN Sanallaştırma Hizmetleri Platformu’nu (SVSP) duyurdu.


HP SVSP, HP ve HP olmayan veri depolama donanımları için bir kapasite havuzu oluşturan ağ tabanlı bir veri depolama platformu olarak tanımlanıyor. Platform, sanallaştırılmış bir SAN ortamının yönetimini merkezileştirmek amacıyla HP StorageWorks Modüler Akıllı Dizi ve HP StorageWorks Kurumsal Sanal Dizi’nin  yanı sıra üçüncü taraf dizileriyle de birlikte çalışıyor. HP Veri Depolama Platformları Bölümü başkan yardımcısı Bob Wilson platform hakkında “Veri depolama sanallaştırması esnek, verimli ve kolay yönetilen sanallaştırılmış bir BT ortamı için temel bir bileşendir. SVSP çözümünün eklenmesiyle birlikte HP’nin sanallaştırma çözümleri uygulamaları, operasyon yönetimini, altyapıyı ve istemci mimarilerini kapsar hale geliyor. Sonuç olarak, HP bir müşterinin önemli bilgilerini korurken iş operasyonlarını da düzenleyebiliyor” açıklamasını yaptı. HP StorageWorks SVSP’nin Aralık ayında kullanıma sunulması bekleniyor.


 


www.hp.com/go/StorageWorks

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun