Genel 26 AĞUSTOS 2008 / 09:17

HP’den Teknosa’da mağaza içinde mağaza

HP, müşterilerine farklı bir satın alma deneyimi sunmak üzere oluşturduğu Store In Store (Mağaza İçinde Mağaza) zincirinin ilk şubesini Teknosa’nın Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında açtı.

HP, müşterilerine farklı bir satın alma deneyimi sunmak üzere oluşturduğu Store In Store (Mağaza İçinde Mağaza) zincirinin ilk şubesini Teknosa’nın Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında açtı.


HP teknolojilerini kullanıcılarıyla buluşturan bir platform niteliği taşıyan Store In Store, HP’nin farklı segmentlerdeki ürünlerini biraraya getirerek satın alma deneyimini zenginleştirmeyi hedefliyor. Kanyon mağazasındaki açılışta konuşan HP Türkiye Kişisel Sistemler Ülke Müdürü Artun Ayvat’ın verdiği bilgiye göre, şu an Avrupa’da tam 130 adet Store In Store mağazası bulunuyor. MEMA (Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika) Bölgesi’nde ise bu sayı 33. Ayvat, HP’nin Store In Store’lardan 9’unu Türkiye’de hayata geçirmeyi planladığını açıkladı. Ayvat, “Türkiye’de geniş kanal yapımızla büyümeyi sürdüreceğiz. Yeni Store In Store uygulamalarımızı da kısa zaman içinde duyuracağız” şeklinde konuştu. Bir soru üstüne görüşlerini belirten Ayvat, teknomarketleri bir er meydanı olarak tanımladı ve Teknosa mağazalarında diğer şirketlerle eşit şartlarda görünmek istediklerini, bu Store In Store’larla amaçlarının Teknosa’da ayrı HP adacıkları kurmak olmadığını vurgularken, Teknosa’nın da benzer bir yaklaşımda olmasında mutluluk duyduklarını ifade etti. Teknosa Pazarlama Direktörü Kadircan Erkıralp da Teknosa ve HP’nin bu işbirliğinin yakın gelecekte diğer Teknosa mağazalarına da yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun