Genel 17 MART 2009 / 14:53

HP’den teknolojiyi modayla birleştiren tasarım

HP, modern çağın moda tutkunu kadınlarını ünlü tasarımcı Vivienne Tam’ın tasarladığı Pavilion MINI 1099ET ile buluşturuyor.

HP, modern çağın moda tutkunu kadınlarını ünlü tasarımcı Vivienne Tam’ın tasarladığı Pavilion MINI 1099ET ile buluşturuyor.


Günümüz kadının vazgeçilmezleri arasında yer alan teknoloji; artık modern çağın stil gereksinimlerine  ayak uydurarak, aksesuvar özelliği ile de önem taşıyor. Pavilion MINI 1099ET bir tasarımcı ve bir bilgisayar firmasının stil, güç ve teknoloji deneyiminin ilk kez bir araya gelmesi adına önem taşıyor.


1993 yılından itibaren HP’nin Türkiye’deki ilk dağıtıcısı olan Arena Bilgisayar, Pavilion MINI 1099ET’nin Türkiye’deki tek distribütörü olarak sınırlı sayıdaki bu ürünü son kullanıcıya ulaştırıyor.

www.arena.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun