Genel 24 MAYIS 2010 / 06:45

Hosting hizmeti alana telefon hediye

daha.net'ten hosting hizmeti alana Samsung cep telefonu hediye olarak verilecek.

daha.net'ten hosting hizmeti alana Samsung cep telefonu hediye olarak verilecek.


"Türkiye'de internet artık daha.net" sloganıyla Türk internet pazarına giren daha.net, düzenlediği bir kampanya kapsamında hosting hizmeti alan müşterilerine Samsung marka bir cep telefonu hediye ediyor. 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenler her 220 dolarlık alışverişleri için daha.net'ten bir adet Samsung GT-E1080T cep telefonu kazanıyor.

Tek bir siparişte 220 dolar veya katlarının oluşması koşuluna bağlı olan kampanya kapsamında hediye edilen cep telefonları ve sipariş faturası 15 gün içinde adrese imza karşılığında hediye ediliyor.

Kampanya sipariş başına 2 adet cep telefonu ile sınırlı olup alan adı işlemlerinden doğan bedeller kampanyaya dahil değil.

daha.net'in hosting çözümleri ile ilgili detaylı bilgi almak için http://www.daha.net/samsung-kampanyasi adresi ziyaret edilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun