Genel 15 EYLÜL 2015 / 13:17

Hitachi Data Systems'de atama

Hitachi Data Systems Türkiye, satış kadrosundaki istikrarlı büyümesine devam ediyor. 


Hitachi Data Systems Türkiye’nin Ankara Bölge Satış Müdürü sektörün profesyonel isimlerinden Mehmet Güner oldu. Son bir yıl içinde Türkiye kadrosunu yüzde 100’ün üzerinde büyüten Hitachi Data Systems, Mehmet Güner’i kadrosuna katarak sektördeki istikrarlı büyümesine devam ediyor.


TED Ankara Koleji’nde eğitiminin ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde işletme eğitimi alan Mehmet Güner, iş hayatına 1989 yılında bilişim sektöründe o tarihteki adıyla Koç-Unisys Bilgi ve İletişim Sistemleri’nde Kamu Sektörü Satış Temsilcisi olarak başladı. Kamu sektöründeki 15 yıllık satış deneyiminin ardından Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri, Siemens Business Services Bilişim Hizmetleri ve Cisco Systems Türkiye’deki üst düzey görevler alan Güner, 2007-2012 yılları arasında Cisco Systems Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.  2013 yılı itibarıyla IBM Türk’te Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep Bölgeleri’nden sorumlu Donanım Müdürü olarak görev alan Güner, Eylül ayı itibarıyla Hitachi Data Systems Türkiye’de Ankara Bölge Satış Müdürü olarak atandı. Türkiye Bilişim Sektörü’nde birçok oluşuma ve sivil toplum kuruluşuna katkıda bulunan Güner, sektörde e-devlet alanında sayısız projede görev yapmıştır.

Türk markaları daha rekabetçi hale gelecek

Hitachi Data Systems Türkiye Ülke Müdürü Serdar Sayar, artan müşteri sayılarına paralel olarak kadrolarını da genişletmeye devam ettiklerini vurgularken sözlerine şöyle devam etti: “Projelerin uygulanması tarafında başarılı teknik ekibimizle var olan müşteri memnuniyetini sürekli kılarken; yeni müşterilerimizi de satış ekibimizin çalışmalarıyla portföyümüze dâhil ediyoruz. Hızla büyüyen Ankara ekibimizle birlikte, Ankara ve içinde bulunduğu bölgede de ciddi çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Aramıza yeni katılan deneyimli arkadaşlarımızla birlikte bölgedeki etkin durumumuzu ivme kazandırarak sürdürmeyi ve Türk markalarını global arenada daha rekabetçi hale getirmeyi hedefliyoruz.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun