Genel 25 AĞUSTOS 2008 / 09:45

Hijyen, konfor ve tasarruf bir arada

Dobidos Akıllı Klozetleri’nde bulunan iki kademeli “water-jet” vakumlu sifon, su tasarrufunu maksimuma çıkardığı gibi hijyeni de ön planda tutuyor.

Dobidos Akıllı Klozetleri’nde bulunan iki kademeli “water-jet” vakumlu sifon, su tasarrufunu maksimuma çıkardığı gibi hijyeni de ön planda tutuyor.


Dobidos klozetlerdeki Sifon-Jet sistemi tek çekişte ve en az su kaybıyla atığın anında giderilmesini sağlıyor. Sistem kötü kokunun da dışarıyla ilişkisini kesiyor ve hijyeni üst seviyeye çıkarıyor. Sifon-Jet Dobidos Akıllı Klozetlerin montaj gerektirmeyen rezervuarı ile tek su çıkışından besleniyor. Klozetlerin CeraClean seramik gövdeleri kiri barındırmıyor. Bu özellik fırça kullanımını da azaltıyor. Akıllı Klozetler, yapay zekaları sayesinde oturma süresine göre kendiliğinden sifon çekebilme özelliğine sahip. Dobidos Akıllı Klozetlerin uzaktan kumandalarıyla tüm işlevlere kolayca erişiliyor.


Bilgi için: www.dobidos.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun