Genel 18 EYLÜL 2008 / 12:32

Herşey güvenlik için

Check Point Endpoint Security’nin yeni sürümü geliştirilmiş ve daha kolay kullanımlı bir arayüze ek olarak, büyük ölçekli kurulumlar için araçlar da içeriyor.

Check Point Endpoint Security’nin yeni sürümü geliştirilmiş ve daha kolay kullanımlı bir arayüze ek olarak, büyük ölçekli kurulumlar için araçlar da içeriyor.


Check Point  tüm uç nokta güvenliği bileşenlerini tek bir kapsamlı çözümde bir araya getirerek güvenlik yöneticilerinin yüklerini önemli ölçüde hafifletiyor. Check Point Endpoint Security ile kurumların  masaüstü ve dizüstü bilgisayarları ve diğer kaynaklarını tek bir kapsamlı uç nokta güvenliği çözümü ile güvence altına alınabileceği belirtiliyor.


Check Point Endpoint Security R70’in sunduğu özelliklerle,  birleşik güvenlik duvarı, NAC, program denetimi, güvenli uzaktan erişim, antivirüs, anti-spyware, tüm disk şifreleme ve port korumalı ortam şifreleme ile güvenlik sağlayarak  çok sayıda program kurulum ve yönetim ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Yöneticilerin özelleştirilmiş kurulumları, hızlı ve kolayca gerçekleştirebilmelerini sağlayan Check Point aynı zamanda Windows Vista desteği ile, yeni Vista tabanlı PC’lerin kurum ağına kolaylıkla entegre olmasına da olanak tanıyor.


www.checkpoint.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun