Genel 19 EKİM 2010 / 11:27

Her işlem elinizin altında

Konica Minolta bizhub C35 çok işlevli makinelerin en hafif ve en küçüğü...

Konica Minolta bizhub C35 çok işlevli makinelerin en hafif ve en küçüğü...


Çok işlevli makineler hayatımıza girdiğinden beri, her cihazdan beklentilerimiz oldukça arttı. Bir makine üzerinde yazıcı, fotokopi cihazı, tarayıcı ve faks yer alabiliyor. Ancak bu cihazların en büyük sorunu büyük ebatları ve çıkardıkları gürültü.

A3 teknolojisini A4 ile birleştiren yeni Konica Minolta bizhub C35, düşük gürültü seviyesi ve 39 kiloluk küçük gövdesiyle sorunu ortadan kaldırmak istiyor. Dakikada 30 sayfaya kadar renkli ve siyah-beyaz yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özelliklerine sahip bizhub C35, 1,5 GB standart RAM, 120 GB Harddisk ve Gigabit Ethernet özelliği ile yüksek verim sunuyor.

Bizhub C35'in yenilikçi bir diğer özelliği, kullanımı kolay ve kişiselleştirilebilen menüye sahip, ayarlanabilir, dokunmatik renkli ekranı. Hareketli mekanizmalı, 4.3 inç renkli LCD paneliyle pratik olan bizhub C35'i istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi fotoğrafınızı ekleyebilir, sık kullandığınız işlemler ve özel gereksinimlerinize göre ekran panelini düzenleyebilirsiniz.

Uluslararası standartlarda Blue Angel ve Energy Star sertifikalarına sahip olan bizhup C35, çevre dostu olmasıyla da öne çıkıyor. Bizhub C35 bu yaklaşımını geri dönüşümlü kâğıt kullanabilme, minimum seviyede ozon gazı emisyonu, düşük elektrik tüketimi ve düşük gürültü seviyesiyle göstermeye gayret ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun