Genel 19 ŞUBAT 2010 / 14:44

Hem akıllı hem sesi güzel

LG'nin yeni akıllı telefonu, Dolby Mobile'ın son sürümüne sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

LG'nin yeni akıllı telefonu, Dolby Mobile'ın son sürümüne sahip olmasıyla dikkat çekiyor.


LG, Dolby Mobile teknolojisinin son sürümüyle donatılmış, 5.1 kanal surround ses özelliğine sahip, Android İşletim Sistemli akıllı telefonunu, Mobile World Congress'de tüketicilerin beğenisine sundu.

LG Electronics Mobil İletişim İş Birimi Başkanı ve CEO'su Dr. Skott Ahn, "Dolby ile birlikte hem cep telefonlarının ses kalitesini hem de cep telefonu sektörünün çıtasını bir bütün olarak yükseltmeyi amaçlıyoruz. Zengin ve güçlü ses yayını sağlamak amacıyla tasarlanan ve dinleme zevkini büyük oranda artıran bir ses platformu olan Dolby Mobile, şimdi de son versiyonu ile 5.1 kanal surround ses desteği ile LG cep telefonlarında" dedi.

Haziran 2008'den bu yana LG ve Dolby stratejik işbirliğiyle geliştirilen, satışa sunulmuş ya da halen çalışmaları süren 20 cep telefonu modeli bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun