Genel 13 AĞUSTOS 2008 / 10:49

Hedef kitleye doğru reklâm

Dataprofil’in yeni hizmeti dprofil çevrimiçi ortamda reklâmverenlerin hedef kitlelerine uygun olarak seçtikleri kişilere kendi reklâm gönderimlerini yapabilmelerini sağlıyor.

Dataprofil’in yeni hizmeti dprofil çevrimiçi ortamda reklâmverenlerin hedef kitlelerine uygun olarak seçtikleri kişilere kendi reklâm gönderimlerini yapabilmelerini sağlıyor.


Dataprofil, üye firmaların çevrimiçi ortamda üye sayısı bir milyona ulaşan SüperTeklif veritabanına SMS ve/veya e-posta ile reklâm mesajlarını ulaştırmalarına olanak sağlıyor. Kullanıcılar, hedef kitleleri doğrultusunda göndermek istedikleri reklâm mesajlarını da kendileri oluşturabilecek. Dprofil’in çevrimiçi hizmeti sayesinde, reklâm gönderimlerini kendileri yapabilecek. Dprofil’e üye olunduğunda SüperTeklif üyelerinden oluşan veritabanını demografik özellikler, meslek bilgileri, ilgi alanları gibi otuz farklı kritere göre çevrimiçi olarak profillenebiliyor. Üye ürün/markası için belirlediği hedef kitle içerisinden gönderim listesini oluşturabiliyor ve SMS ve/veya e-posta kanallarından birini seçerek gönderim listesine anında tanıtım mesajı/reklâm gönderebiliyor. Kullanıcılar listelerini kaydedebilidiği gibi bu listeye tekrar ulaşarak gönderimlerini tekrarlayabiliyorlar. Üyelerin dprofil üzerinden kampanyalarının durum raporunu da anlık olarak takip etmeleri mümkün.


Bilgi için: http://www.dataprofil.com.tr/

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun