Genel 14 TEMMUZ 2009 / 11:24

Haydi Türkiye gülümse!

Sony, 'Türkiye’nin gülen yüzleri' projesiyle tüm Türkiye’yi gülümsemeye davet ediyor.

Sony, 'Türkiye’nin gülen yüzleri' projesiyle tüm Türkiye’yi gülümsemeye davet ediyor.


Sony'nin Cyber-shot ve gülümseme deklanşörü özelliğinden esinlenerek hayata geçirdiği www.turkiyeningulenyuzleri.com, Türkiye’nin en güzel gülen yüzlerini arıyor. Markanın küresel ekonomik krizin derinden etkilediği tüketicilere daha iyimser bir bakış açısı kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği proje, tüm Türkiye’de gülümseme seferberliği başlatıyor.


Yarışma kapsamında www.turkiyeningulenyuzleri.com internet sitesine girip üye olan ve gülümseyen bir fotoğrafını ekleyen ziyaretçiler, hem Türkiye’nin en güzel gülen yüzü olmak için yarışacak hem de diğer yüzlere oy kullanabilecek. Katılımcılar gerek oy toplarken gerekse oy verirken hediye kazanma şansı yakalayacak. Üç ay sonunda Türkiye’nin en güzel yüzü seçilen kişiye Cyber-shot HX1 hediye edilecek. Ayrıca her ayın en güzel gülen yüzü Cyber-shot W270, her hafta arkadaşına fotoğraf ya da davet gönderen 100. kişi Cyber-shot S930 ve her hafta oy kullanan 100. kişi de Sony dijital fotoğraf çerçevesi kazanacak.


'Türkiye’nin gülen yüzleri' projesi aynı zamanda çeşitli şehirleri kapsayan bir roadshow ile devam edecek. Türkiye’nin dört köşesinde, farklı şehirlerde kurulacak stantlar tüketicileri güldürecek ve isteyenlerin gülen fotoğrafları çekilerek siteye yüklenecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun