Genel 04 MAYIS 2010 / 06:55

Haydi "Red Hot" şarkılar çalalım

Söylentilere göre, Guitar Hero'ya Red Hot Chili Peppers da giriyor.

Söylentilere göre, Guitar Hero'ya Red Hot Chili Peppers da giriyor.


Guitar Hero oyunu çıktığı günden beri kendine bağlayan konsol oyunlarından biri oldu. Yüzlerce şarkının çalınmasına ve oyuncuların sahnelerdeki bir yıldız gibi hissetmesine olanak sağladı. Müzik severler ile oyun severleri aynı platformda buluşturan oyun, çıkardığı değişik sürümleri ile de merak uyandırmaya devam ediyor.

Activision'ın popüler oyunu için yeni söylentiler kulağımıza gelmeye başladı. Söylenenlere göre Red Hot Chili Peppers grubunun da kendine ait Guitar Hero oyunu gelebilir. Eğer söylentiler doğruysa Red Hot Chili Peppers hayranları, grubun şarkılarını oyun içerisinde çalabilecek. Yakında çıkması beklenen albümleri ile oyunun benzer zamanlarda çıkması sağlanarak hayranların ilgisinin artırılması hedeflendiği bilgisini edindik.

Oyunun yıl sonuna kadar tanıtımının yapılması bekleniyor. Eğer söylenenler gerçekleşirse Red Hot Chili Peppers, Aerosmith, Metallica ve Van Halen gibi sanatçıların yanında yerini alacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun