Genel 13 EKİM 2009 / 11:12

Hayata "yumuşak dokunuş"

www.yumusakdokunus.com hayat kalitenizi yakından ilgilendiren sindirim siteminiz ile ilgili sınırsız bilgilerin kapısını aralıyor.

www.yumusakdokunus.com hayat kalitenizi yakından ilgilendiren sindirim siteminiz ile ilgili sınırsız bilgilerin kapısını aralıyor.


 

Boehringer Ingelheim'ın yeni internet sitesi www.yumusakdokunus.com, kaliteli ve sağlıklı bir hayat geçirebilmeniz için vücudunuzun en önemli işlevlerinden biri olan sindirim sisteminiz, kabızlık, doğru beslenme ve yararlı egzersizler ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bir platform.

Yoğun ilgi ile karşılanan internet sitesi verdiği güncel ve yeni bilgiler ile milyonlarca insanın şikâyet ettiği kabızlık problemine ışık tutuyor. Yanlış bilinen önemli noktalara değinilen internet sitesinde Boehringer Ingelheim kabızlık tedavisinde elli yılı aşkın tecrübesi ile sorun çekenleri bilgilendirmek için çalışmalarına devam ediyor.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun