Genel 12 MART 2010 / 10:03

Hayalinizdeki evi Steelife 1 ayda kuruyor

Talebe göre konut sunan Steelife galvanizli çelik yapı sistemi ile doğaya da zarar vermiyor.

Talebe göre konut sunan Steelife galvanizli çelik yapı sistemi ile doğaya da zarar vermiyor.


Doğa koşullarına göre kalıcı ve teknolojik yapılar üreten Steelife, kendi arsanız üzerinde, projesi hazırlanmış ve tüm izinleri alınmış evinizi bir ay gibi bir süre içinde inşa edebiliyor.

Müşterilerin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, inşaat alanındaki arazi ile doğa koşullarına uygun lüks kalıcı konutlar ve profesyonel kullanım için binalar yapan Steelife, mevcut 29 tip projeden biri tercih edildiğinde binaları bir ay gibi kısa bir sürede kuruyor. En fazla dört kata kadar binaların yapılabildiği Steelife'ta konutun dışında hastane, otel, okul gibi hizmet ve ticari binalar da yapılabiliyor.

Steelife Genel Müdürü Mustafa Bülent Aydın, Steelife'ın bir deprem ülkesi olan Türkiye'de güvenli bir sistem olarak öne çıktığının altını çiziyor. Çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olduğuna da işaret eden Aydın, böylelikle doğal kaynakların tüketilmesinin önüne geçildiğini söylüyor. Tatil sezonu öncesinde Ege ve Akdeniz bölgelerine taşınması planlanan Steelife'ta, galvanizli hafif çelik yapı sistemi kullanılıyor.

Steelife'ın fiyatları hakkında da bilgi veren Mustafa Bülent Aydın, metrekare fiyatlarının 300 ila 750 dolar arasında değiştiğini kaydetti.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun