Genel 24 EYLÜL 2010 / 14:41

Harcını Garanti’den ödeyen, bedava SMS’leri götürüyor

Harcını ya da okul taksidini Garanti Bankası’ndan ödeyen gençler Vodafone’dan 10 bin SMS kazanıyor.

Harcını ya da okul taksidini Garanti Bankası’ndan ödeyen gençler Vodafone’dan 10 bin SMS kazanıyor.


Harç kuyruklarının ve okul taksitlerinin başladığı şu günlerde Garanti Bankası’nın, gençlik kulübü Extragenç, üyelerine çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Garanti Bankası ve Vodafone’un ortak projesi olan "Cep Özgür Harç Ödemesi Kampanyası" kapsamında, 2010-2011 güz yarıyılı için harç ödemesini veya okul taksitini Garanti’den yapan ve Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan Extragenç’liler, başka bir şart aranmaksızın 10 bin SMS kazanıyor. Ayrıca bu kazanılan SMS’lerin 3 bini, her yöne iletişim için kullanılabiliyor.

Kampanyadan; ödemesini Garanti’den yapan Extragenç üyeleri ile Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan ve Extragenç başvurusunda bulunan öğrenciler faydalanabiliyor. Bu şartlara sahip olup ödemesini daha önce yapanlar da kampanyadan yararlanabiliyor.

Harçlarını Garanti Bankası kanallarından ödeyen ve kampanyaya katılmak isteyen gençlerin, HARC yazıp TC kimlik numarasını ekledikten sonra, 3408’e mesaj yollayarak Extragenç başvurusunda bulunmaları ve “Vodafone Cep Özgür” tarifesine geçmeleri yeterli oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun