Genel 02 OCAK 2009 / 11:44

Halkbank internet şubesi yenilendi

Halkbank, tüm bankacılık işlemlerinin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi amacıyla internet şubesini yeniledi. Yenileme işlemi sonucunda internet şubesi ve çağrı merkezi ortak bir altyapı üzerinden hizmet vermeye başladı.

Halkbank, tüm bankacılık işlemlerinin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi amacıyla internet şubesini yeniledi. Yenileme işlemi sonucunda internet şubesi ve çağrı merkezi ortak bir altyapı üzerinden hizmet vermeye başladı.


Halkbank, internet şubesini, işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlamak amacıyla kullanıcı dostu hizmet ve menülerle yeniledi. Yenileme işlemi sonucunda internet şubesi ve çağrı merkezi ortak bir altyapı üzerinden hizmet vermeye başladı. Halkbank İnternet Şubesi’ne “Arbitraj” ve “Karta Bağlı Hesaba Havale” gibi yeni işlem türleri eklenirken aynı zamanda müşterilere daha fazla kolay işlem kaydetme imkânı sağlandı.Halkbank İnternet Şubesi yenileme çalışmaları sonucunda müşterilerin ödemelerini otomatik olarak takip eden “Ajandanız” menüsü, takvim eklenerek daha görsel ve kullanışlı hale getirilirken güvenlik ile ilgili tüm tanımlamalar ve başvurular tek bir güvenlik menüsü altında toplandı. Ayrıca halihazırda kullanılmakta olan kurumsal müşteriler için kademeli yetkilendirme yapısında iyileştirmeler yapıldı. Halkbank İnternet Şubesi’nin yenilenmesi sırasında bir önceki altyapıda bulunan tasarım kolaylıkları da muhafaza edildi. Müşterilere, ilk girilen ekranda tüm hesap ve nakit akışlarını takip edebilme olanağı sunan “Tek Ekran” özelliği yenilenen tasarımda da korundu. Ayrıca müşteri temsilcisi ile birebir irtibat kurabilme imkanı, kişiye özel mesajlar ve kampanyalar, anlık İMKB verilerinin izlenebildiği, kişiselleştirilebilir “Piyasalar” bölümü yeni tasarımda yer almaya devam ediyor.Halkbank Bilgi Sistemleri ve Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Erol Göncü, Halkbank İnternet Şubesi’ndeki yenileme çalışmalarını şöyle değerlendirdi: “İnternet şubemizi teknolojinin gelişen olanaklarına paralel olarak sürekli yeniliyoruz. Teknolojideki son gelişmelerin yansıtıldığı internet şubemizde, işlemlerin çok daha kısa sürede gerçekleştirilmesine altyapı sağladık. Çalışmalarımızın amacı, işlem çeşitliliğiyle ilk günden beri zengin internet bankacılığı hizmetini sunan şubemizi daha ileri bir noktaya getirerek diğer bankaların internet şubeleriyle arayı açmak.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun