Genel 27 EYLÜL 2010 / 13:33

Haier T3C dizüstü bilgisayar piyasaya sürüldü

25 milimetre kalınlığındaki bilgisayarda dahili DVD sürücü de bulunuyor.

25 milimetre kalınlığındaki bilgisayarda dahili DVD sürücü de bulunuyor.


Haier T3C serisi dizüstü bilgisayarlar, ince ve hafif ürünler olarak öne çıkmayı amaçlıyor. 25 milimetre kalınlığında ve pil dahil 1,64 kilogram ağırlığında olan dizüstü bilgisayar, dahili DVD sürücü de barındırıyor.

Taşınabilir olması için inceltilen ve hafifleştirilen dizüstü bilgisayarlarda ilk olarak disk sürücüler gözden çıkarılıyor. Ancak bu kez de harici bir disk sürücü kullanmak gerekiyor. Haier bu sorunu ortadan kaldırırken, DVD sürücüyü istendiğinde kasayı aömadan çıkarılabilecek hale getirmiş.

DVD sürücüden boşalan yere ise fazladan bir pil bağlanabiliyor. Bu sayede dizüstü bilgisayarın kullanım süresi 10-12 saate kadar çıkabiliyor.

Haier T3C serisi dizüstü bilgisayarların fiyatları özelliklerine göre 599 ile 799 dolar arasında değişiyor.

Ayrıntılı bilgi için www.datastar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun