Genel 12 OCAK 2009 / 09:31

Haier'den tasarım LCD'ler

NBA’in resmi HDTV’si Haier yüksek çözünürlükte LCD ekran televizyonlarını, yeni dizayn ve özellikleri ile CES’te tanıttı.

NBA’in resmi HDTV’si Haier yüksek çözünürlükte LCD ekran televizyonlarını, yeni dizayn ve özellikleri ile CES’te tanıttı.


Haier CES’te, tasarımcılar tarafından tasarlanmış HDTV serisi televizyonların yanı sıra Rhapsody müzik servisi ile sunulan taşınabilir medya oynatıcıları da tanıttı. Haier’in HL47XT1 ve HL42XT1 full HD modelleri, 120Hz Refresh Rate teknolojisi, SRS TruSurround XT Ses ve dört HDMI girişine sahip.


 


Yeni Designer Series LCD HDTV’ler tüm televizyon güncellemeleri ile kullanılabiliyor. 55 cm ekran, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Televizyonlar; ofis, yatak odası ya da mutfak, bir çok değişik mekana uygun. Kompakt kabin sayesinde en küçük alanlara bile sığıyor.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun