Genel 08 EKİM 2011 / 13:11

Güvenlikte tam kapsam G Data’dan

TRN Teknoloji; Almanya’nın önde gelen markası G Data ürün serisiyle CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda yerini alıyor.Antivirüs, antiphising, ebeveyn kontrol sistemi gibi başlıklarda kurumsal çözümlerde faaliyet gösteren şirket, Internet Security 2012 paketini fuarda tanıtıyor. Kurumsal ilgiye ek olarak, ev kullanıcıları için de çözümleri olduğunu belirten şirket yetkilileri, ilginin yoğun olduğuna dikkat çekti. G Data çözümleri, farklı ihtiyaç ve önceliklere göre edinilebiliyor. Güvenlik ayarlamaları da kullanıcıya maksimum fayda sağlıyor.

Şirketin G Data güvenlik çözümleri hakkında daha fazla bilgi için 3. Salon C33 ve D12’de bulunan şirket standını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun