Genel 24 OCAK 2010 / 09:02

Güvenlikte sınır yok

Microsoft Güvenli Bilişim Ekibi'nin geliştirdiği özel yama, tüm Internet Explorer sürümlerine koruma sağlıyor.

Microsoft Güvenli Bilişim Ekibi'nin geliştirdiği özel yama, tüm Internet Explorer sürümlerine koruma sağlıyor.


Microsoft, özellikle Microsoft Internet Explorer 6 web tarayıcısını etkileyen bir güvenlik açığına karşı geliştirdiği özel yazılım yamasını web sitesinde yayınladı. Microsoft Güvenli Bilişim Ekibi (Trustworthy Computing Team) bu yazılım yamasının, Internet Explorer 8 sürümü dahil tüm Internet Explorer sürümlerinde etkili bir koruma sağladığını açıkladı.

İnternetten kaynaklanabilecek tehditler konusunda müşterilerini sürekli uyaran Microsoft, artan kötü niyetli atak girişimlerini dikkate alarak kullanıcılarına yazılım güncellemelerini düzenli olarak yapmalarını ve anti-virus yazılımı kullanmalarını öneriyor. Bilgisayarınızı etkin koruma konusunda daha fazla bilgiye Microsoft Türkiye'nin http://www.microsoft.com/turkiye/protect/default.mspx web adresinden erişebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun