Genel 01 EYLÜL 2010 / 12:36

Güvenliğinizi bu saate sorun

Piper Watch saat olarak kullanıldığı gibi güvenlik problemi durumunda acil yardım için de kullanılabiliyor.

Piper Watch saat olarak kullanıldığı gibi güvenlik problemi durumunda acil yardım için de kullanılabiliyor.


İvgen Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri Şirketi, sunduğu güvenlik ürünlerine bir yenisini ekliyor. Piper Watch isimli saat, evde çağrı butonu olarak kullanılabiliyor ve İvgen Çağrı Merkezi ile evinizden iletişim kurmanızı sağlıyor.

Herhangi bir tehlike anında ya da ev kazası, kalp krizi, bulunduğunuz yerden kalkamama gibi yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz Piper Watch, size yakın bir koruma görevi sunuyor. Kola takılan ürün pratik kullanımı sayesinde İvgen Çağrı Merkezi ile anında iletişime geçmeyi sağlıyor. Özellikle dalgın olan veya unutkanlık sorunu yaşayan kullanıcıları butonu kaybetme veya yerini bulamama derdinden de kurtarıyor.

Saatin üzerinde bulunan ve acil çağrı butonu özelliğini taşıyan tuşa basıldığında, ekranın üst kısmında yer alan ikaz lambası kırmızı renkte yanıyor ve böylece İvgen Çağrı Merkezi’ne sinyal gitmiş oluyor. Sinyali alan İvgen Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi, mekana İvgen Güvenlik ve Sağlık Sistemi’nin ana paneli olan Connect cihazı aracılığıyla bağlanıyor. Cihaz üzerinden herhangi bir telefona gerek kalmadan, müşteri temsilcisi sizinle konuşarak gereken desteği ve yardımı sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun