Genel 26 NİSAN 2010 / 10:38

Günde 50 kuruşa mobil internet keyfi

Vodafone, yeni Cepnet mobil internet tarifesi ile günde 50 kuruş'a herkese sınırsız mobil internet keyfi sunuyor.

Vodafone, yeni Cepnet mobil internet tarifesi ile günde 50 kuruş'a herkese sınırsız mobil internet keyfi sunuyor.


Vodafone 3G hizmetlerinde yeni Cepnet tarifesiyle müşterilerine sunduğu mobil internet hizmetini, faturalı ve faturasız hatlarda yeni bir bakış açısıyla genişletiyor.

Cepnet tarifesi, faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone abonelerine günlük ve aylık fiyatlarla sınırsız internet deneyimi yaşamasını sağlıyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin 3G+ farkı ile her an, her yerde cep telefonundan internete özgürce bağlanmaları için hazırlanan Cepnet'te taahhüt veya kota şartı bulunmuyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt Cepnet tarifesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"3G lansmanında abonelerimiz için fiyatlandırma yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyarak sınırsız Cepnet tarifesini hayata geçirdik. Amacımız Türkiye'de herkesin mobil internet keyfi yaşamasını sağlamak. Vodafone Türkiye'nin yeni Cepnet mobil internet tarifesiyle özellikle internet tutkunlarını; kontrat, formalite ve kota endişesi yaşamadan günde sadece 50 kuruşa mobil internet keyfi yaşayabilecekler."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun