Genel 06 MART 2009 / 14:44

Graphisoft, Bilkom'la yaygınlaşacak

Bilkom, ArchiCAD’in Türkiye dağıtıcısı oldu.

Bilkom, ArchiCAD’in Türkiye dağıtıcısı oldu.


Bilkom, Virtual Building çözümleri sunan Graphisoft’un 3D mimari tasarım çözümlerinin Türkiye dağıtıcısı oldu. Bilkom sahip olduğu deneyim ve altyapı ile Graphisoft'u daha yaygın bir kullanıcı kitlesine ulaştırmayı amaçlıyor. Program güncellemeleri, servis kontratlarının yenilenmesi ve yeni ürün taleplerinde Bilkom ve yetkili satıcıları kullanıcılara destek verecek.


Konuyla ilgili açıklama yapan Graphisoft Uluslararası Satış Müdürü Jonas Salih, Bilkom ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Salih, "Bu iş birliği, eminiz ki bizim Türkiye pazarındaki pozisyonumuzu güçlendirecek ve ArchiCAD BIM çözümlerini tüm Türkiye’deki mimarlara ulaştırmadaki başarımızı arttıracak. 72 milyonluk nüfusu ve 35 bin mima ile Türkiye’de çok büyük bir potansiyel olduğuna inanıyoruz ve Bilkom ile beraber bu potansiyelin gelişimine katkıda bulunacağız" dedi.


Bilkom Pazarlama Müdürü Erkan Tüfekçioğlu ise "Graphisoft ve Bilkom birlikteliği ile Türkiye’de bir kanal kurarak ürün desteği vermek ve bu sayede yetenekli bir çok mimarımızın yaratıcılıklarını kullanmalarına fırsat tanıyarak işleri ile dünya çapında başarı yakalamalarına katkıda bulunmak istiyoruz" şeklinde görüş bildirdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun