Genel 26 OCAK 2010 / 08:47

Görüntülü duyuru dönemi başlıyor

3G Videocom ile Garanti Bankası müşterileri, bankanın duyurularını ceplerinden anında görerek öğrenecek.

3G Videocom ile Garanti Bankası müşterileri, bankanın duyurularını ceplerinden anında görerek öğrenecek.


Turkcell'in, Turkcell Global Bilgi işbirliğiyle hayata geçirdiği ve Türkiye'de bir ilk olan Turkcell 3G Videocom uygulaması, çağrı merkezi hizmetlerinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Önceden hazırlanan video mesajın, müşterilerin 3G görüntülü konuşmayı destekleyen cep telefonlarına, otomatik olarak aktarılmasını sağlayan Turkcell 3G Videocom, firmalara ileri teknoloji destekli sıra dışı bir iletişim mecrası sunuyor.

Görüntülü mesajı izleyen müşteriler, "Çağrı Merkezini Ara", "İnternet Sayfasına Git" gibi farklı uygulamaları kolaylıkla seçebilecek. Garanti Bankası, bu interaktif yanıtlar ile aynı zamanda müşterisinden aldığı geri dönüşleri de raporlayabilecek.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, bu alanda önemli yatırımlar yapıyoruz. 3G'nin hayatımıza girmesiyle birlikte sunmaya başladığımız görüntülü çağrı merkezi ve video servisleri gibi hizmetlere, bugün Turkcell'le birlikte bir yenisini daha ekledik. Turkcell 3G Videocom sayesinde 3G abonesi olan Garanti Bankası müşterileri, kendilerine sunulan özel kampanya ve fırsatlardan video aramalarıyla haberdar olabilecek" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun