Genel 06 EKİM 2011 / 16:20

Görüntüde ‘en yeniler’ Tecpro’dan

Görüntüde ‘en yeniler’ Tecpro’dan

Tecpro, CeBIT Eurasia Bilişim Fuarı’na görüntüleme sistemleri, grafik baskı sistemleri, eğitim teknolojileri ve barkod otomasyon sistemlerindeki ürünleri ve bu ürünlerle ilgili çözümlerini uygulamalı olarak sergileyecek. Fuarda kendi markası ile üretimini yaptığı 5 farklı ebatta Tboard dokunmatik akıllı tahtalarıyla, eğitim teknolojileri alanındaki diğer ürünlerinden oluşan, bir sınıf konsepti oluşturan ürünlerini tanıtacak.

Yanmaz, çizilmez ve darbelere dayanıklı yüzeyi ile de dikkat çeken Tboard dokunmatik akıllı tahtalarda Türkçe yazılım desteği de yer alıyor. Geneeworld ve Elmo doküman kameraları ile, okul öncesi ve sonrası el becerisi gelişimine yönelik teknik derslik ve dijital laboratuvar çözümleri, akıllı sınıf konseptinin parçaları olan elektronik cevaplama, uzaktan erişim gibi bütünlüğü sağlayıcı unsurlar da Tecpro’nun eğitim teknolojileri ürün yelpazesinde bulunuyor.

Şirket, görüntüleme sistemlerinde ise distribütörü olduğu Epson ve Eiki projektör çözümlerinin yanı sıra, yüksek aydınlığa sahip ortamlarda tek parça görüntüleme olanağı sağlayan iç ve dış mekan uygulamalarını da fuar katılımcılarıyla paylaşacak da gösterilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun