Genel 03 HAZİRAN 2010 / 12:21

Google sayfası renklenecek

Google.com'un sade arka planından bıktıysanız, önümüzdeki günlerde bu sayfayı kendi zevkinize göre düzenleyebileceksiniz.

Google.com'un sade arka planından bıktıysanız, önümüzdeki günlerde bu sayfayı kendi zevkinize göre düzenleyebileceksiniz.


Google.com'u açılış sayfası olarak kullananlar, artık sayfayı kendi fotoğrafları ya da tasarımları ile özel olarak düzenleyebilecek. Bu sade açılış sayfasını kendileri için özel kılmak isteyen kullanıcılar, kendi zevklerine uygun olarak bu sayfayı kişiselleştirecek. Ancak bu hizmet, şimdilik ABD'de yaşayan vatandaşlara sağlanacak. Bu özelliği ABD dışında kullanmak isteyenlerse biraz daha bekleyecek.

Google'ın minimal ana sayfasını kişilerin kendilerine özel olarak uyarlaması, şirketin tasarım felsefesinde yaptığı en önemli değişiklik olarak kabul ediliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun