Genel 23 ŞUBAT 2016 / 10:54

Google arama sonuçlarındaki reklamları kaldırıyor

Google arama sonuçlarının sonunda yer alan Adwords reklamlarını kaldıracağını duyurdu.

Google tüm dünya çapında uygulamaya başlayacağı yeni bir değişikliğe gidiyor. Arama sonuçları sayfasının sağ kenarında yer alan reklamları tamamen kaldıracağını doğrulayan Google, bu uygulamanın masaüstünde yapılan aramaları kapsayacağını belirtiyor.

Mobil arama sonuçlarında reklam olarak sadece üst alanı kullanan Google, mobil kullanımın artmasıyla benzer bir değişikliği masaüstüne uyarlıyor. Yeni uygulamayla birlikte, Google arama sonuç sayfasının sağ kenarında yer alan reklamlar tamamen ortadan kaldırılıyor.  Ayrıca Google ticari ürüne yönelik aramalarda, sayfanın tepesinde yer alan reklam sayısını dörde çıkardığını açıklıyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun