Genel 04 MAYIS 2009 / 10:57

GoGaranti ile işletmelerde yeni banka açılımı

Garanti Bankası ile Logo Yazılım, hayata geçirdikleri GoGaranti ile banka şubesini kullanıcıların bilgisayarlarına getiriyor.

Garanti Bankası ile Logo Yazılım, hayata geçirdikleri GoGaranti ile banka şubesini kullanıcıların bilgisayarlarına getiriyor.


Garanti Bankası ile Logo bugün gerçekleştirdikleri basın toplantısıyla GoGaranti uygulamasını duyurdu. GoGaranti uygulamasında Logo’nun Tiger2 ve Go programları, Garanti Bankası’nın bankacılık uygulamalarıyla bütünleşik şekilde çalışıyor. Uygula sayesinde işletmeler, bu programları kullanırken eş zamanlı olarak bankacılık işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. Logo Tiger2 ve Go paketleri kullanıcılarının ücretsiz olarak edinebileceği web bazlı uygulamayla ilk yılda beş bin müşteriye ulaşılması hedefleniyor.


“Verimliliği artırmayı hedefliyoruz”


Toplantının açılış konuşmasını yapan Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, GoGaranti ile hız, kolaylık, teknoloji ve inovasyon kavramlarına uyan yenilikçi bir ürünü hizmete sunduklarını söyledi. Özen, “GoGaranti sayesinde işletmeler, yaptıkları bankacılık işlemlerini, otomatik olarak hızla muhasebeleştirebilecek. Garanti’deki iş süreçlerini tasarlarken, müşterilerimize fayda sağlayabilecek, kolay kullanılabilen ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu süreçlerin oluşumundaki çıkış noktamızı ise müşterimizi iyi tanımak ve onlar için neyin değerli olduğunu iyi tanımlamak oluşturuyor. Ürün, hizmet, kanal ve teknoloji organizasyonumuzu, buna olanak veren süreçlerle destekliyor, bir yandan mevcut uygulamaları mükemmelleştirirken, diğer yandan yeni fırsat alanlarını belirlemeye çalışıyoruz. Kısaca, iç süreçlerimizi geliştirirken, maksimum verimliliğe ulaşmaya çalışıyoruz. Aynı yaklaşımı, GoGaranti ile KOBİ ve ticari müşterilerimizin hayatına da taşımayı amaçladık. Yeni uygulamayla, LOGO yazılımları ile bankamız arasında, gerçek ve eşzamanlı veri akışı sağlayarak, işletmelerin ihtiyacı olan hızlı işlem otomasyonunu sağlamayı  hedefledik” dedi. GoGaranti için işbirliklerinin bir yıl öncesine dayandığını belirten Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut, iki kuruluşun biraraya gelerek işletmelere katma değer sağlayacak ne tür bir çalışma yapabileceklerini araştırmaya başladıklarını belirtti. KOBİ’lerin devletle ve bankalarla olan ilişkilerini yürüttükleri süreçlere büyük önem verdiklerini vurgulayan Tekbulut, GoGaranti ile KOBİ’lerin e-dönüşüm sürecine katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti. Tekbulut, “GoGaranti ile işletmelerle bankaları arada hehangi bir kesinti olmaksızın canlı olarak birbirine bağlıyoruz. İşbirliğimiz beraberinde başka pek çok ürün ve pazarlama projesiyle gelişecek uzun süreli stratejik işbirliği sürecidir. Proje ile Garanti müşterileri Logo ile Logo müşterileri ise Garanti Bankası müşterilerizyle yakınlaşacak” dedi.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun