Genel 10 KASIM 2009 / 08:57

Global Bilgi en iyi üç çağrı merkezinden biri

Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, çağrı merkezi sektörü organizasyonlarından "ContactCenterWorld.com"un "2009 Top Ranking Performers" değerlendirmesinde dünya üçüncüsü seçildi.

Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, çağrı merkezi sektörü organizasyonlarından "ContactCenterWorld.com"un "2009 Top Ranking Performers" değerlendirmesinde dünya üçüncüsü seçildi.


Global Bilgi, 4-6 Kasım tarihlerinde Amerika'nın Las Vegas şehrinde düzenlenen "2009 Top Ranking Performers" organizasyonu sonunda dünyanın en iyi üç çağrı merkezinden biri oldu.

Haziran ayında gerçekleştirilen "Kıta Finalleri"nde; Ortadoğu, Avrupa ve Afrika'yı kapsayan EMEA Bölgesi'nin "En İyi Çağrı Merkezi" seçilen Global Bilgi, Las Vegas'ta gerçekleştirilen dünya finali "2009 Top Ranking Performers"a EMEA bölgesini temsilen katılmaya hak kazanmıştı. Her yıl binin üzerinde firmanın katıldığı yarışmada Global Bilgi, kategorisindeki güçlü rakipleri geride bıraktı.

Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada, "Yurtdışında hizmet veren ilk Türk çağrı merkezi olarak, dünyanın en iyi üç çağrı merkezinden biri olmaktan dolayı büyük bir onur duyuyoruz. Üst düzeyde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.

Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Global Bilgi, Ukrayna'da 2 Türkiye'de ise 8 ayrı lokasyonda uluslararası hizmet veriyor. Global Bilgi ayrıca, 5 bin masa kapasitesiyle 7 bin kişiye istihdam ve yurt içinde 36 milyon, yurt dışında ise 10 milyondan fazla kişiye katma değerli hizmet sağlıyor.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun