Genel 15 EYLÜL 2010 / 07:41

GlassHouse Türkiye’ye yeni isim

Özgür Kara, Satış Yöneticisi olarak GlassHouse Türkiye ekibine katıldı.

Özgür Kara, Satış Yöneticisi olarak GlassHouse Türkiye ekibine katıldı.


GlassHouse Türkiye’deki yeni göreviyle birlikte Özgür Kara, şirketin hedefleri paralelinde GlassHouse’un sunduğu ürün, çözüm ve hizmetlerin satışını geliştirecek sorumluluklar üstlenecek.

1999 yılında Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özgür Kara, daha sonra aynı üniversitede Ekonomi Politikaları üzerine yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 2000 yılında Datatraining’de Teknik Eğitim Bölüm Müdürü olarak başladı ve daha sonra Kıdemli Bilgi Sistemleri Danışmanı olarak çalışmalarını sürdürdü.

2003–2006 yılları arasında MMC-Marsh & Mclennan’da sırasıyla Sistem Mühendisliği ve Destek Bölümü Takım Lideri, Yazılım Geliştirme Bölümü Bilgi Sistemleri Analisti ve yine Sistem Mühendisliği ve Destek Bölümü’nde Bilgi Sistemleri Müdürü olarak farklı görevlerde bulundu. Daha sonra Siemens Türkiye’ye transfer oldu ve 2006–2007 arasında Global Operasyon Merkezi’nde Kıdemli Sistem Müdürü olarak görev yaptı.

Özgür Kara, GlassHouse Türkiye’deki görevine başlamadan önce, KoçSistem’in Ürün Yönetimi Grubu’nda Satış Müdürü olarak çalışıyor ve 30’dan farklı ürünün satış döngüsü ile iş geliştirme ve pazarlama aktivitelerinin planlamasını yapıyordu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun