Genel 08 EKİM 2010 / 12:47

Gerçek zamanlı kablolama izleme ve yönetim sistemi HCS standında

HCS, fuarda gerçek zamanlı izleme ve yönetim sisteminin yeni sürümünü tanıtıyor.

HCS, fuarda gerçek zamanlı izleme ve yönetim sisteminin yeni sürümünü tanıtıyor.


Kablolama çözümleri oyuncusu HCS, CeBIT Bilişim Eurasia'da yeni versiyonunu geliştirdikleri gerçek zamanlı izleme ve yönetim sisteminin geliştirilmiş versiyonunu tanıtıyor. 1.7 versiyonu tanıtılan sistem, izleme, hataları raporlama, etiketleme kabinetin içini düzenleme ve bilgisayar başında görüp yönetebilme ve dizayn edebilme olanağı sağlıyor.

Stantta tanıtılan ve HCS patentini taşıya çözüm, akıllı sistemleri veri prizine kadar ulaştıran yapısıyla farklılaşıyor. Daha önceki versiyonuna göre internetten ulaşım olanağıyla da farklılaşan sistem ile herhangi bir internet erişimi aracılığıyla kilometrelerce uzaktan yapısal kablolama yapısı izlenebiliyor, raporlama yapılabiliyor. Pek çok farklı ve en son teknolojileri içeren kablo ve yeni versiyonu tanıtılan sistemle ilgili ayrıntılı bilgi için HCS'nin 3.salonda A01 nolu standının ziyaret edilebiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun