Genel 18 ARALIK 2009 / 12:02

Genius'tan PC oyuncularına özel gamepad

MaxFire Grandias, Genius'ın PC oyuncuları için özel olarak dizayn ettiği son gamepad.

MaxFire Grandias, Genius'ın PC oyuncuları için özel olarak dizayn ettiği son gamepad.


MaxFire Grandias'ın otomatik tekrar için kullanılan Turbo fonksiyonu, aksiyon ve shooting oyunları için önemli olan bir özellik. Parmaklarınıza mükemmel bir biçimde oturan sekiz yönlü D-pad, klavyedeki yön tuşlarından çok daha kolay bir kullanıma sahip. MaxFire Grandias, sekiz aksiyon tuşuna ek olarak içerdiği dört yan tuş ile birlikte aksiyon oyunlarında kontrol sağlıyor. Artık PC oyunlarında en sevdiğiniz kahramanları taklit ederken artık iki elinizi birden kullanabilirsiniz.

Ergonomik dizaynı, game pad'in rahatça tutulmasını sağlıyor. Oldukça dayanıklı olan ürünün USB arayüzü, hiçbir ek sürücüye gerek olmadan tak-çalıştır özelliğini destekliyor. MaxFire Grandias, Windows Vista ile de uyumlu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun