Genel 12 MART 2010 / 10:36

Geniş ekranda görüntüler bir başka

ASUS MT276H, sunduğu özellikler ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

ASUS MT276H, sunduğu özellikler ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.


27 inç geniş ekran, full HD 1080p görüntü, 50.000:1 kontrast oranı, 2ms tepki süresi, ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi gibi özelliklere sahip ASUS MT276H LCD monitör, HDMI portu ile Blu-ray formatında film izlerken veya oyun oynarken farklı bir eğlence yaşatıyor. ASUS, parlak ve şık tasarımının yanında uzaktan kumandası ile konforlu kullanım özelliklerini de kullanıcı ile buluşturuyor.

27 inçlik geniş panel boyutuna sahip ASUS MT276H LCD monitör, hem eğlence hem de iş uygulamaları için geniş ekran keyfi sunuyor. Full HD 1080p desteği ve HDMI port ile kullanıclar renk deryasına adım atıyor.

ASUS akıllı kontrast oranı, ekran kontrastını 50,000:1 oranına çıkartarak filmlerde ve oyunlarda daha gerçekçi görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Daha akıcı video görüntüleri için 2ms tepki süresi ile gölgelenmeler ve gecikmeler ortadan kaldırılarak daha temiz görüntü kalitesi elde ediliyor.

ASUS MT276H LCD monitör, çift 3W stereo hoparlör ile sinematik sanal surround ses efekti sunuyor. Ek olarak bütünleşik S/PDIF ses desteği Dolby DTS aygıtlar ile kolay bağlantı imkanı sağlıyor.

ASUS MT276H LCD monitörde bulunan giriş ve çıkış bağlantıları daha fazla video aygıtına eş zamanlı olarak bağlantı kurma imkanı sunuyor. Bu bağlantılar arasında D-sub, HDMI 1.3 x2, Komponent, 3.5mm mini-jack PC ses girişi, RCA R+L ases girişi, S/PDIF çıkışı, 3.5mm mini-jack kulaklık girişi yer alıyor.

Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi

Bütün ASUS LCD monitörler, ekran rengini ve parlaklığını otomatik olarak o anki göreve göre doğal bir görünüş sağlamak için ayarlayan Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi ile donatılmış. Splendid Teknolojisinin sağladığı ayarlar arasında renk düzeltme, parlaklık, kontrast ve keskinlik ayarlamalarını yer alıyor.

3 yıl sistem ve panel garantisi sunan ASUS LCD mönitörler, garanti kapsamı dahilinde ücretsiz olarak kargo servisi ile yerinden alınarak servis hizmeti veriliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun