Genel 19 ŞUBAT 2009 / 14:40

Gelecek nesil mobil oyunlar daha da keyifli olacak

Zeemote Mobil Konsol Oyun platformu, üç ana faktörü bir araya getirerek mobil platformda eğlenceli bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Zeemote Mobil Konsol Oyun platformu, üç ana faktörü bir araya getirerek mobil platformda eğlenceli bir deneyim sunmayı hedefliyor.


Zeemote, Barselona’da gerçekleştirilen Mobile World Congress’te mobil oyunlar adına önemli bir adım olarak nitelendirdiği Mobil Konsol Oyun platformunu tanıttı. Bu platformun üç ana bileşeni bulunuyor: TV çıkışına sahip veya mikro projektör içeren bir cep telefonu, tekli veya çoklu oyuncu desteğine sahip oyun içeriği ve Zeemote Bluetooth oyun kontrol birimi.


Mobil Konsol Oyun platformu, cep telefonunun oyun konusundaki becerilerini oyunların paylaşımı, ses ve grafik kalitesi, çok oyuncu desteği ve taşınabilirlikle bir araya getirerek daha üst bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Bir ana kontrol düğmesi ve dört kontrol butonuna sahip olan Zeemote JS1 oyun kontrolcüsü, mobil kullanıcıların oyunları istedikleri ortamda konsol rahatlığıyla oynamalarına ve diledikleri an ara vermelerine olanak sağlıyor. Oyunun mikro projektörlü cep telefonuyla oynanması veya cep telefonunun televizyona bağlanması durumunda oyuncu mobil oyun deneyimini büyük ekrana da taşıyabiliyor. 


Şu an piyasada 20’den fazla mikro projektörlü cep telefonu bulunuyor. bu yeni teknoloji, her geçen gün daha fazla cep telefonu üreticisi tarafından benimseniyor.


Detaylı bilgi www.zeemote.com adresinde.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun