Genel 21 AĞUSTOS 2009 / 12:49

Gece görüşlü web kamera

Genius eFace 1325R, farklı ışık ortamlarında görüntülü görüşme olanağı sunuyor.

Genius eFace 1325R, farklı ışık ortamlarında görüntülü görüşme olanağı sunuyor.


Genius'un piyasaya sunduğu 1.3 MP web kamerası eFace 1325R, herhangi bir sürücü ya da yazılım yüklemeye gerek kalmadan duymadan bilgisayara taktığınız anda kullanılabiliyor. Kızıl ötesi gece görüşü özelliğine sahip eFace 1325R, kaliteli görüntü aktarımını her türlü ışık ortamında sağlıyor. Kameranın üzerinde bulunan dört adet kızıl ötesi LED sayesinde karanlık ortamlarda bile görüntülü görüşme yapılabiliyor.

eFace 1325R’nin çok katmanlı ayarlanabilir lensi, herhangi bir bulanıklaşma olmadan istenilen yere odaklanıyor. Ürünün klipsleri hem LCD monitörlerle hem de dizüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılmasını olanaklı kılıyor. Ürünün kutusundan çıkan CrazyTalk Cam Suite PRO programı ile video kaydı yapılabiliyor. Ayrıca kaydedilen videolar otomatik olarak Youtube'a yüklenebiliyor. 640 x 480 çözünürlükte ve saniyede 30 kare hızında video kaydı yapabilen kamera, USB 2.0 ile bilgisayara bağlanıyor. CrazyTalk Cam Suite PRO yazılımı sayesinde çekilen videolar enterpolasyon yöntemiyle 5MP’e kadar çıkarabiliyor. Ürün ayrıca dahili mikrofona da sahip.

www.geniusnet.com

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun