Genel 01 OCAK 2011 / 16:06

Gary Cokins, "Çevik Organizasyonlar İçin Performans Reçeteleri" sunuyor

SAS Türkiye, 28 Eylül Çarşamba günü kitapları defalarca en çok satanlar listesine giren, dünyanın en bilinen stratejistlerinden biri olan Gary Cokins'i Türkiye'ye getiriyor. Günümüzde yöneticiler değişik kaynaklardan aldıkları ve birbiriyle zaman zaman çelişen raporlarla boğuşurken, gerçek tabloyu ortaya çıkartıp şirket performansını artıracak ve kârlılığı yükseltecek yöntemlerin eksikliğini hissediyorlar.

Gary Cokins, kurumsal stratejilerini ve performans yönetimini gözden geçirmek isteyen şirketlere, kârlılığa giden yöntemleri bulabilmeleri için ihtiyaç duydukları reçeteleri sunuyor.

Şirketinizde SAS çözümleri kullanmasanız bile, Gary Cokins'in "Çevik Organizasyonlar İçin Performans Reçeteleri" isimli seminerinin size katacağı çok şey var.

Kimler katılmalı?

Kaleme aldığı kitaplar ve dünyanın farklı noktalarında verdiği seminerlerle kurumsal performans yönetiminde yeni bir anlayışın kabul görmesini sağlayan Gary Cokins'in seminerleri başta Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, CFO, CIO ve müşteri ilişkileri direktörleri olmak üzere şirketlerin yönetiminde söz sahibi olan tüm idareciler için faydalı olacaktır.

Katılmakla ne kazanacaksınız?

28 Eylül Çarşamba günü Swissotel The Bosphorus'ta Gary Cokins'in Çevik Organizasyonlar İçin Performans Reçeteleri isimli seminerine katılan yöneticiler, şirketleri için kritik öneme sahip kararları verirken, mevcut verilerden yola çıkarak hareket etme vizyonu kazanacaklar.

Dünyanın en bilinen kurumsal planlamacılarından Gary Cokins’in getirdiği yeni bakış açısı sayesinde,

  • Strateji haritalarınızı çıkartırken,

  • Performans göstergelerini incelerken,

  • Faaliyet tabanlı maliyet sistemlerini oluştururken,

  • Müşteri kârlılığını belirlerken,

  • Performans bazlı bütçelendirme yaparken entegre bir yönetim stratejisi çizebileceksiniz.


Seminere kaydınızı yaptırmak için hemen tıklayın!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun