Genel 28 EYLÜL 2011 / 16:14

Gary Cokins 'Çevik Organizasyonlar İçin Performans Reçeteleri'ni açıkladı

Gelişmiş maliyet yönetimi ve performans iyileştirme sistemleri alanlarında uluslararası platformda tanınan bir uzman, konuşmacı ve yazar olan SAS Küresel İş Danışmanları Lideri Gary Cokins, organizasyonların daha çevik olması için hazırladığı performans reçetelerini profesyonellerle paylaştı. 

[caption id="attachment_35343" align="alignnone" width="455" caption="SAS Küresel İş Danışmanları Lideri Gary Cokins ve BTnet.com.tr Yayın Yöneticisi Levent Daşkıran."]
[/caption]

Kurumsal stratejilerini ve performans yönetimini gözden geçirmek isteyen şirketlere, kârlılığa giden yöntemleri bulabilmeleri için ihtiyaç duydukları reçeteleri sunan Gary Cokins'in verdiği seminer İstanbul'da büyük ilgiyle karşılandı.

Kaleme aldığı kitaplar ve dünyanın farklı noktalarında verdiği seminerlerle kurumsal performans yönetiminde yeni bir anlayışın kabul görmesini sağlayan Gary Cokins’in seminerleri, başta Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, CFO, CIO ve müşteri ilişkileri direktörleri olmak üzere şirketlerin yönetiminde söz sahibi olan tüm idarecilerini hedefliyor.

Etkinlik hakkında SAS Türkiye Profesyonel Hizmetler Müdürü Doğan Razon görüşlerini BTnet.com.tr kameralarıyla paylaştı.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cX3AOzO_Qzc[/youtube]

Gary Cokins ile gerçekleştirdiğimiz röportajın detaylarına önümüzdeki günlerde sitemizde yer vereceğiz.

Bizi izlemeye devam edin.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun