Genel 13 NİSAN 2011 / 14:31

Garmin’den dokunmatik ekranlı kol saati

Navigasyon pazarının güçlü ismi GPS’in kullanım alanını genişletti.Yön bulma sistemleri kara ve deniz araçları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılıyor. Garmin ise bunu bir adım daha öteye taşıyarak, sporcuların kullanımına uygun hale getirdiği Forerunner 610 adlı ürünü duyurdu.

Dış koşullardan etkilenmeyen, dokunmatik ekranlı ilk GPS kol saati olan Forerunner 610, sudan etkilenmediği gibi eldivenle de kullanılabiliyor. ‘Training Effects’ özelliği sayesinde antrenman takviminizi gösteren saat, hedeflenen kalp atış hızına veya mesafeye ulaşıldığında titreyerek sizi ikaz ediyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hoX3-ywuGyU[/youtube]

Tüm bunların yanında saat, ‘Virtual Racer’ özelliği ile antrenmanlarınızdan alınan veriler ışığında bir sanal rakip yaratılabiliyor ve size onunla yarışma fırsatı sunuyor. Kendinizle yarışma fikri cazip gelmezse ‘Garmin Connect platform’ üzerinden başka bir rakip bulabiliyorsunuz.

Red Dot tasarım ödülüne layık görülen Forerunner 610’un Boston ve Londra’da düzenlenecek maratonlara yetiştirilmeye çalışıldığı gelen bilgiler arasında bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun