Genel 17 EKİM 2008 / 10:32

Garanti sözleşmeli depolama

NetApp, müşterilerine sanal masaüstü ve sunucu ortamlarında %50 daha az depolama kullanabilecekleri konusunda sözleşmeli bir garanti veriyor.

NetApp, müşterilerine sanal masaüstü ve sunucu ortamlarında %50 daha az depolama kullanabilecekleri konusunda sözleşmeli bir garanti veriyor.


NetApp verdiği bu garantiyle, NetApp’ı tercih eden müşterilerin toplam kapasite kullanımını azaltmasını ve depolamadan çok daha fazla faydalanmasını amaçlıyor. NetApp Pazarlama Kurulu Başkanı Jay Kidd konuyla ilgili olarak “Maliyet düşürmeyle ilgili oluşan baskılar Thin Provisioning, Veri Tekilleştirme, RAID-DP ve Snapshot gibi etkin depolama teknolojilerinin çabuk kabul görmesine neden oldu. Alan tasarrufu özelliklerimize o kadar güveniyoruz ki müşterilerimize sanal masaüstü ve sunucu ortamlarında %50 daha az depolama kullanmayı garanti ediyoruz” diyor ve yapılan kapasite tasarrufu sayesinde şimdiye dek fark etmedikleri sanal altyapı potansiyellerinden yararlanabileceklerini belirtiyor.Dünyanın neresinden olursa olsun, sanal masaüstleri ve sunucu ortamları için yeni bir sistem satın alan tüm müşteriler NetApp’ın sözleşmeli garantisinden yararlanabiliyorlar. Müşteri, kapasitesinin yüzde 50 daha azını kullanamadığı takdirde NetApp bu eksiği gidermek için hiçbir ücret talep etmeksizin ek kapasite artırımı sağlayacağının da garantisini veriyor.www.netapp.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun