Genel 22 EKİM 2010 / 12:58

Galaxy S'in Froyo güncellemesi şimdi Türkiye'de

Android 2.2 güncellemesiyle Samsung Galaxy S, kullanıcısını hayal kırıklığına uğratmayacak.

Android 2.2 güncellemesiyle Samsung Galaxy S, kullanıcısını hayal kırıklığına uğratmayacak.


Samsung Electronics, Turkcell tarafından tüketiciyle buluşturulan yeni akıllı telefonu Galaxy S için geliştirdiği Android 2.2 (Froyo) güncellemesini, Türkiye pazarına sunuyor.

Geliştirilmiş Android 2.2 işletim sistemi ile desteklenen Galaxy S, cep telefonu kullanıcılarına, iyileştirilmiş navigasyon uygulamalarının yanı sıra üstün performans sağlıyor. Android 2.2 güncellemesi, Samsung'un kendi bünyesinde geliştirdiği PC arayüzü olan Kies aracılığıyla sağlanacak. Kies'i, Samsung mobile resmi web sitesinden indirerek çalıştırmak mümkün (samsungmobile.com.tr)

Android 2.2 güncellemesinin sunduğu navigasyonlu Google Maps ile kullanıcılar konum belirleme servislerinden kolaylıkla yararlanabiliyor. Galaxy S'i kişiselleştirmenizi ve sosyal ağlara daha rahat erişmenizi sağlayan Setup Wizard'ın yanı sıra, Adobe Flash Player 10.1 ve Google Translate, Wikipedia, Dictionary'yi kullanımınıza sunan Search in-browser gibi seçeneklerden de yararlanmak mümkün.

Android 2.2 güncellemesi, Galaxy S kullanıcıları için parmakla yakınlaştırma özelliği ve menüde önizlemenin yanı sıra düzenleme yapmayı da mümkün kılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun