Genel 29 EYLÜL 2009 / 12:01

Fütürizm Okulu 3 Ekim'de geleceği şekillendirmeye başlıyor

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile 3 Ekim'de başlayacak olan Fütürizm Okulu'nda amaç, olumlu gelecek tasarımıyla fütürizm kavramını öğretmek ve benimsetmek.

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile 3 Ekim'de başlayacak olan Fütürizm Okulu'nda amaç, olumlu gelecek tasarımıyla fütürizm kavramını öğretmek ve benimsetmek.


Gelecek planlamaya odaklı çeşitli konu ve konuşmacılarıyla Türkiye'de bir ilk olan Fütürizm Okulu, inovatif yanıtlar arayan iş insanları, yatırımcılar, gençler, ebeveynler ve akademisyenlerle mantıklı ve iyi olan herkesi çatısı altında birleştirmeyi bekliyor. 

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu, Fütüristler Derneği Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Direktörü Ufuk Tarhan tarafından yönetilen Fütürizm Okulu'nun içerik tasarımı, University Of Houston Fütürizm Birimi Başkanı Peter C. Bishop-PhD ve TFD Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda Türk Telekom Uluslararası Standartlar ve Regülasyon Yöneticisi Dr. Mustafa Aykut tarafından yapıldı.

Fütüristler Derneği üyesi 14 fütürist sektör ve fikir önderinin vereceği eğitimler, yedişer haftadan oluşan iki dönemi kapsıyor. 3 Ekim'den itibaren her Cumartesi 10.00 - 13.00 arasında, toplam 14 hafta sürecek olan eğitimler, Bahçeşehir Üniversitesi'nin Beşiktaş Kampüsü'nde verilecek.

www.futurizm.org

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun