Genel 23 ARALIK 2010 / 11:09

Futurist Shuffle-4 başlıyor

2010’ un son gelecek tasarımı “Futurist Shuffle 4”, Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde yapılıyor.

2010’ un son gelecek tasarımı “Futurist Shuffle 4”, Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde yapılıyor.


Fütüristler Derneği tarafından belli aralıklarla düzenlenen Futurist Shuffle, 2010 yılının son toplantısını Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde gerçekleştiriyor.

Fütüristler Derneği başkanı Ufuk Tarhan’ın yanı sıra Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve daha bir çok ismin konuşmacı olarak yer alacağı dördüncü Futurist Shuffle-4, geleceğin daha iyi şekillenmesi adına 24 Aralık Cuma günü saat 18:00’de Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde başlayacak.

Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan’ın “Görüşmeyeli Neler Oldu? Neler Olacak?” başlıklı konuşmasıyla açılışı yapılacak olan Futurist Shuffle-4’de İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da “Geleceği bugünden yorumlamak” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

Bu iki isim dışında etkinlikte Genç Fütüristler Başkanı Ferit Yücel Demirtaş, Youtholding Yeni Fırsatlar Yöneticisi Doruktan Türker, Fütüristler Derneği Kurucusu & Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ve Microsoft Türkiye Office ve Bilgi Çalışanı Ürünleri Grup Müdürü Onur Görür konuşma yapacak.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Vodafone Future Agenda 2020 ile ilgili sürpriz bir konuk etkinlikte konuşma yapacak. Katılımın ücretsiz olduğu yılın son fütürist etkinliği için ayrıntılı bilgi bu adreste.