Genel 10 EKİM 2010 / 12:55

Fuarın mobil uygulama sponsoru; Spexco

Belediyelerin yanında özel sektöre de çözümler üreten şirket, ikinci salonda yerini aldı.

Belediyelerin yanında özel sektöre de çözümler üreten şirket, ikinci salonda yerini aldı.


Spexco, fuara mobil uygulama sponsoru olarak katılıyor. İBBCepTrafik uygulaması ile ticari hayatına başlayan Spexco, son dört yıldır bu uygulamanın geliştirilmesi ve yeni sürümlerin oluşturulması için çalışmalarını sürdürüyor. Kamuda çeşitli projelere imza atan şirket, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartal Belediyesi için mobil belediyecilik uygulamaları geliştirdi.

Bu uygulama ile belediyecilik hizmetlerinin cep telefonu üzerinden verilmesi sağlanıyor. Bu kapsamda yeni servisler de hayata geçiriliyor. Buna bir örnek; vatandaşın belediyeye olan şikayetini görüntüyle iletebilmesi.

Spexco özel sektörde de mobil ekip projeleriyle yer alıyor. Spexco sunduğu çözümlerle şirketlerin merkezleriyle saha ekiplerinin sağlıklı şekilde veri alışverişinde bulunmasını sağlıyor.

Spexco, ikinci salonda D23 numaralı stantda.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun