Genel 08 EKİM 2011 / 15:58

Fuarda işler ‘kesintisiz güç’le işliyor

Tescom, CeBIT Bilişim Eurasia 3. Salon C3’de kesintisiz güç sağlayan çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Tescom, endüstriyel otomasyon cihazları tasarlamak ve bu cihazları yüksek kalitede üretme hedefiyle kurulmuş bir şirket. 25 yıllık tecrübeye sahip olan şirket, standart KGK ürünleri dışında özel teknik spesifikasyonlu KGK, redresör, invertör, konvertör ve statik transfer anahtarı gibi ürünler de üretiyor.

Tescom, güç kaynakları darbe genişlik modülasyonu ve IGBT teknolojileriyle üretiliyor ve mikro işlemci kontrollü, tam sinüs çıkışlı ürünler. Bu ürünler, yerel ağları, haberleşme sistemlerini, hassas tıbbi cihazları, akıllı mühendislik ölçüm cihazlarını ve endüstriyel otomasyon sistemlerini besleyip koruyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun