Genel 01 MART 2011 / 14:37

Fuar sayesinde dünyanın her yerindeki bayiler buluşabiliyor

CeBIT’te 5. yılını geçiren Artronic, voltaj regülatörü ve modüler UPS sistemlerini fuarda öne çıkarıyor.

[caption id="attachment_20245" align="alignnone" width="455" caption="Artronic Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aziz Mutlu"][/caption]

Şirket özellikle dünyadaki bayileriyle buluşma noktası olarak belirlediği fuar sayesinde müşterilerden çok bayileriyle buluşmanın keyfini yaşıyor. Böylece her bayiyi tek tek ziyaret etmek zorunda kalmadıklarını ifade eden Artronic Dış İlişkiler Sorumlusu Genel Müdür Yardımcısı Aziz Mutlu, "Yeni müşterilerden çok bayilerimizle bir araya gelmek bizleri mutlu ediyor" dedi.Sİsmtelerinden Siemens ve LG bileşenleri kullandıklarını belirten Mutlu, voltaj regülatörlerindei UPS gibi tasarladıkları için önemli avantajlar yakaladıklarını aktardı. Mutlu'ya göre,  modüler UPS sistemleri sayesinde şirketlerin yatırım avantajının yanında arıza riski de binlerde bire düşüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun