Genel 06 EKİM 2010 / 14:03

Fuar katılımcıları programını önceden belirleyebiliyor

CeBIT Bilişim Eurasia'nın SMS/Akıllı Randevu Sistemi doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia'nın SMS/Akıllı Randevu Sistemi doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlıyor.


CeBIT Bilişim Eurasia'nın katılımcılara yönelik hazırladığı SMS/Akıllı Randevu Sistemi ile doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlıyor. Ziyaretçiler ilgilendikleri, bilgilenmek istedikleri bilişim alanı ile ilgili katılımcı şirketlerle fuarda buluşmak üzere önceden randevulaşabiliyorlar.

Bu sistemden kısa mesaj yoluyla yararlanmak isteyenler, www.cebitbilisim.com adresindeki "SMS Randevu" bölümünden; ilgilendikleri ürün, hizmet ya da sektöre ilişkin kod numaralarına ulaşabiliyor. İlgilenilen bilişim alanıyla ilgili kod numarası, birbirinden farklı en fazla üç tane olmak üzere, cep telefonunun mesaj hanesine yazılıyor. Ardından, aralarında birer boşluk bırakarak; hangi gün uygun olduğunuzu belirten kod (Çarşamba için 1, Perşembe için 2, Cuma için 3, Cumartesi için 4, Pazar için 5), ad - soyad, şirket adı yazılıp, 0532 752 33 00'a gönderiliyor. Bir kısa mesaj bedeliyle ücretlendirilen her talep, iletişim bilgileri de eklenerek, CeBIT Bilişim Eurasia katılımcı şirketlerine ulaştırılıyor.

Bu şirketlerden yetkili kişiler, e-posta yoluyla randevu zamanını teyit ediyor. Son olarak ziyaretçilere randevu zamanı mesaj ve e-posta yoluyla iletiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun